O IYO Clinic

KIM JESTEŚMY

Filozofia i misja w IYO Clnic

Witamy w naszej klinice estetycznej, stworzonej przez dwie młode lekarki, które mają na uwadze piękno, sztukę, zdrowie psychiczne i estetykę. Pragniemy pomóc Ci odzyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości, tworząc harmonijną równowagę między Twoim wnętrzem a zewnętrzem. Zapraszamy do świata, w którym medycyna estetyczna łączy się z pasją artystyczną, a zdrowie psychiczne jest priorytetem. Odkryj nowe spojrzenie na piękno i ciesz się wspaniałym samopoczuciem.

#PięknoWewnętrzne #ZadbajOSiebie #ArtystyczneLeczenie

Filozofia i misja

Naturalne piękno i bezpieczeństwo

Filozofia kliniki medycyny estetycznej IYO koncentruje się na pięknie naturalnym i wyraża się poprzez staranność w osiąganiu rezultatów. Przywiązujemy dużą wagę do zachowania naturalnego wyglądu, podkreślając indywidualność pacjenta. Nasza misja to łączenie sztuki i nauki, aby zapewnić najwyższą jakość zabiegów estetycznych. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego stosujemy najnowocześniejsze metody i pracujemy z doświadczonymi specjalistami. Stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta, rozumiejąc, że każda osoba ma unikalne potrzeby i oczekiwania. IYO to miejsce, w którym priorytetem jest uwzględnienie naturalnej piękności, sztuki i bezpieczeństwa, aby pomóc pacjentom poczuć się dobrze we własnej skórze.

lek. Katarzyna Kapiec

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Pracuję w Dolnośląskim Szpitali Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu jako lekarz rezydent szkoląc się w dziedzinie neurologii dziecięcej i tam pomagam moim małym pacjentom. Dodatkowo pasjonuję się medycyną estetyczną. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i postanowiłam rozpocząć własną praktykę.

W swojej pracy stawiam na naturalne efekty i uwydatnienie piękna pacjentów, utrzymanie jak najlepszej kondycji skóry to dla mnie podstawa udanych efektów. Wykonuję również zabiegi pod kontrolą USG, ponieważ bezpieczeństwo pacjentów jest dla mnie najważniejsze.

lek. Karolina Radka

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, a następnie rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie patomorfologii w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii. Na co codzień zajmuję się diagnostyką zmian patologicznych tkanek oraz nowotworów ze szczególnym naciskiem na dermatopatologię oraz od kilku lat również medycyną estetyczną i regeneracyjną.

Skóra, jej budowa i fizjologia to moja największa pasja, dlatego w swojej praktyce przykuwam szczególną uwagę do jakości oraz mechanizmów działania substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta.

Dużą część swojego czasu poświęcam również na szkolenia oraz udział w międzynarodowych konferencjach, które zapewniają aktualność mojej wiedzy i umiejętności. Specjalizuję się w naturalnej wolumetrii, stymulatorach tkankowych (hydroksyapatyt wapnia) oraz leczeniu powikłań pod kontrolą USG.